Образование, объявления и цены на Образование в городе Винница - доска объявлений iPrilavok Винница

Категории

Книга жалоб Казахстана

Книга жалоб - это сайт для подачи жалобы или отзыва на государственые учреждения, бизнес, на определенных людей и на государственных служащих на территории республики Казахстан. Жалобная книга Казахстана EGOV.PRESS не является официальным ресурсом. Например, для подачи жалобы на незаконные действия прокуратуры или суда, необходимо авторизаваться через социальные сети. Также рекомендуем доску объявлений.

Реклама


Наша кнопка:

iPrilavok

Код кнопки

Объявления: Образование

Тип объявления: Только с фото?:    -   
   Сортировать по
Всего: 5
Вивчи елементарну математику онлайн!
09-03-2018 13:53 Цена: 55 USD $
Предложения магазинов и фирм: Подготовительные курсы, Украина, Винница и область

Ти хочеш не просто зазубрити всі теореми, означення та властивості з математики? Ти хочеш вміти розв’язувати математичні задачі, які знадобляться тобі в майбутньому? Ти прагнеш знати найнеобхідніше, що тобі знадобиться в професії програміста? Тоді нам по дорозі! Наші викладачі (тут затегити авторів) розробили легкий і доступний курс.

 
Опанувати елементи вищої математики онлайн - просто!
09-03-2018 13:47 Цена: 72 USD $
Предложения магазинов и фирм: Подготовительные курсы, Украина, Винница и область

О… Математика, думаєш хапаючись за голову обома руками. Як швидко летить час…. А тобі потрібно освіжити знання, щоб уміти більше в ІТ-сфері. Або ти просто цікавишся математикою і у тебе виникли складнощі з опануванням цього предмету та розв'язанням математичних задач? Тоді тобі до нас! Наші викладачі (тут затегити авторів) розробили легкий і доступний модуль.

 
Опанувати “Комп'ютерні мережі. Основи” - легко!
09-03-2018 13:43 Цена: 112 USD $
Предложения магазинов и фирм: Курсы компьютерные, Украина, Винница и область

Модуль “Комп’ютерні мережі. Основи” дасть тобі можливість познайомитись із світом ІТ, допоможе визначитись з чого почати і як рухатись далі. Наші викладачі (тут затегити авторів) розробили легкий і доступний курс.

 
Пройди он-лайн навчання “Алгоритмізація і програмування на мові С”
09-03-2018 13:38 Цена: 176 USD $
Предложения магазинов и фирм: Курсы компьютерные, Украина, Винница и область

Хочеш досконало вивчити основи програмування? Починай з мови С. Навчайся з нами. Ми працюємо на результат. Сьогодні технології зробили доступним те, що раніше могли дозволити собі лише одиниці, наймаючи персональних вчителів та репетиторів: персоналізоване навчання.

 
Составлю Ведический гороскоп онлайн. Джйотиш. rama108
04-11-2014 07:32 Цена: 50 USD $
Частные объявления - продам, предлагаю: Курсы повышения квалификации, Украина, Винница и область

Ведический астролог rama108 (Ведический психолог) подскажет вам: ваши слабые и сильные стороны вашего характера; рекомендации по устранению негативного влияния планет; рекомендации по усилению благотворного влияния планет; поможет вам найти свое предназначение в жизни.

 
<
Всего: 5

Bookmark and Share Subscribe